Новости проекта
Подписывайтесь на нас ВКонтакте!
Новая функция "Пропуски"
Голосование
Как Вам новый сайт?
Всего 14 человек

СУБОТНІ ДЗЕНЬ

Дата: 8 июля 2015 в 11:17, Обновлено 18 февраля в 14:41
Автор: Машко Л. В.


Картинки по запросу шестой школьный день картинки


24 лютага

8.30 -10.30 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Васілінка"

Удзельнікі: члены аб'яднання

Адказны: кіраўнік аб'яднання Касач Т.І. ​

10.30 - 11.30 - Пазнавальная гульня "Калейдаскоп імён"

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказныя: класны кіраўнік Фалітар І.У.

11.30 - 12.30 - Пазнавальны час "Што нясе нам інтэрнэт"

Удзельнікі: 6- 9 класы

Адказны: класны кіраўнік Аўдзей Л.М.


17 лютага

8.30 -10.30 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Васілінка"

Удзельнікі: члены аб'яднання

Адказны: кіраўнік аб'яднання Касач Т.І. ​

10.30 - 11.30 - Літаратурнае падарожжа “Цудоўны свет беларускай казкі”

Удзельнікі: 2 - 5

Адказныя: класны кіраўнік Рэзнік І.А.

11.30 - 12.30 - Віктарына “Знаёмыя незнаёмцы”

Удзельнікі: 6- 9 класы

Адказны: класны кіраўнік Сельвановіч Т.Ф.

          


10 лютага

Дзень здароўя

8.30 -10.30 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Васілінка"

Удзельнікі: члены аб'яднання

Адказны: кіраўнік аб'яднання Касач Т.І. ​

10.30 - 11.30 - Эстафета "Зімовыя старты".

Удзельнікі: 2 - 5

Адказныя: класны кіраўнік Турэйка Т.І., настаўнік фізкультуры Уласевіч М.М.

11.30 - 12.30 - Спаборніцтвы "Снежны снайпер"

Удзельнікі: 6- 9 класы

Адказны: настаўнік фізкультуры Уласевіч М.М.

                   


3 лютага

8.30 -10.30 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Васілінка"

Удзельнікі: члены аб'яднання

Адказны: кіраўнік аб'яднання Касач Т.І. ​

10.30 - 11.30 - Аперацыя "Абеліск".

Удзельнікі:члены АА БРПА

Адказны: адказная за работу з піянерамі Траян І.Л.

18.00 - 21.00 - Вечар сустрэчы з выпускнікамі

Удзельнікі: 7 - 9 класы

Адказныя: адказная за ВР Паляшчук Л.М., класныя кіраўнікі

            


27 студзеня

8.30 - 10.30 - Работа аб'яднання па інтарэсах "Васілінка"

Удзельнікі: члены аб'яднання

Адказны: кіраўнік аб'яднання Касач Т.І. 

10.30 - 11.30 - Віктарына  "Браты нашы меншыя".

Удзельнікі:2 - 5 класы

Адказны: бібліятэкар Дронец А.І.

11.30 - 12.30 - Акцыя “Дапамога пярнатым сябрам і прыродзе”

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказны: класныя кіраўнікі

    

    

  


20 студзеня

8.30 - 10.30 - Праца аб'яднання па інтарэсах "Васілінка"

Удзельнікі: члены аб'яднання

Адказны: кіраўнік аб'яднання Касач Т.І. 
10.30 - 11.30 - Пазнавальная гульня “Дарожная грамата”.

Удзельнікі:2 - 5 класы

Адказны: класны кіраўнік Паляшчук Л.М.

11.30 - 12.30 -

Літаратурны турнір «Гучы, беларускае слова».

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказны: класны кіраўнік Чабатар Н.К.

      

13 студзеня

Дзень здароўя

9.00 - 10.00 - Гульня "Спартыўны калейдаскоп"

Удзельнікі: 6 - 9класы

Адказны: класны кіраўнік Траян І.М.

10.00 - 11.00 - Падарожжа "Па лабірынтах здаровага харчавання"

Удзельнікі:2 - 5 класы

Адказны: класны кіраўнік Фалітар І.У.

11.00 - 12.00 - Грамадска-карысная праца.

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі

         


6 студзеня

10.00 - 11.00 Інтэлектуальны марафон “Прававое асарці”

Удзельнікі: 6 -9 класы

Адказная: классны кіраўнік Аўдзей Л.М.

11.00 - 12.00 Гульня - віктарына "Ад зімовых святак да зялёных"

Удзельнікі: 2 -5 класы

Адказная: классны кіраўнік Паляшчук Л.М.

     

  


30 снежня

10.00 - 12.00 - Рухомыя гульні на свежым паветры

“Зімовыя забавы”

Удзельнікі: 2-9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі


23 снежня

10.00 - 11.00 - Віктарына "Новы год на планеце Зямля"

Удзельнікі: 2 -5 класы

Адказная: классны кіраўнік Турэйка Т.І.

11.00 - 12.00 - Творчая мйстэрня "Казка кожнаму патрэбна"

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказныя: класны кіраўнікі

16.00 -  забаўляльна-гульнявая праграма "Навагоднія фантазіі" 

Удзельнікі: 2-9 класы

Адказныя: адказная за ВР    Паляшчук Л.М.

           

     

   


16 снежня

10.00 - 11.00 - Конкурс чытальнікаў вершаў “Дзеду Марозу прысвячаецца”

Удзельнікі: 2 -5 класы

Адказная: бібліятэкар Дронец А.І..

11.00 - 12.00 - Інтэлектуальная гульня “Што? Дзе? Калі?”

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказная: класны кіраўнік Чабатар Н.К.

12.00 - 13.00 - Паседжанне савета вучнёўскага самакіравання

Удзельнікі: члены вучнёўскага самакіравання

Адказныя: адказная за ВР    Паляшчук Л.М.


9 снежня

ДЗЕНЬ   ЗДАРОЎЯ

10.00 - 11.00 - Гульня  “Сустракаем Зімушку”

Удзельнікі: 2 -5 класы

Адказная: класны кіраўнік Рэзнік І.А.

11.00 - 12.00 - Спаборніцтвы “Спорт супраць СНІДу”

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказная: настаўнік фізкультуры Уласевіч М.М.

12.00 - 13.00 - Паседжанне атрада ЮІР

Удзельнікі: члены атрада ЮІР

Адказныя: настаўнік АБЖ Аўдзей Л.М.

                                    


2 снежня

10.00 - 11.00 - Гульня “Падарожжа па гораду Здаравейску”

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказная: класны кіраўнік Фалітар І.У.

11.00 - 12.00 - Пазнавальная гадзіна "Што такое СНІД"

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказная: класны кіраўнік Сельвановіч Т.Ф.

12.00 - 13.00 - Экскурсія у Лазавіцкую урачэбную амбулаторыю

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі

       


25 лістапада

10.00 - 11.00 - Аперацыя “Кнізе другое жыццё”

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказная: бібліятэкар Дронец А.І.

11.00 - 12.00 - Гістарычны экскурс “Есць у Беларусі вугалок…”

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказная: класны кіраўнік Траян І.М.

12.00 - 13.00 - Грамадска-карысная праца

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі

         


18 лістапада

9.00 - 10.00 - Спартыўная эстафета "Пажарным можаш ты не быць..."

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказная: класны кіраўнік Паляшчук Л.М.

10.00 - 11.00 - Конкурсная гульня "Прававы калейдаскоп"

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказная: класны кіраўнік Сельвановіч Т.Ф.

11.00 - 12.00 - Грамадска-карысная праца.

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі

          

 


11 лістапада

Дзень здароўя

9.00 - 10.00 - Вусны часопіс “Беражы сваё здароўе”

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказны: класны кіраўнік Турэйка Т.І.

10.00 - 11.00 - Спартландыя «Алімпійскія гульні»

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказны

: настаўнік фізкультуры Уласевіч М.М.

11.00 - 12.00 - Грамадска-карысная праца.

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі
                            

 


4 лістапада

10.00 - 11.00 - Літаратурна-эканамічная прагулка “Кнігі вучаць беражлівасці”          Удзельнікі: 2- 5класы

Адказная: бібліятэкар Дронец А.І.

11.00 - 12.00 - Пазнавальная гульня “Кола прафесій”

Удзельнікі: 6 - 9 класы

Адказная: класны кіраўнік Чабатар Н.К..

12.00 - 13.00 - Збор КЮВП

Удзельнікі: члены КЮВП

Адказная: Паляшчук Л.М.



 28 кастрычніка

9.00 - 10.00 Конкурс - гульня "Восеньскі калейдаскоп"                                    

Удзельнікі: 6- 9 класы

Адказныя: класны кіраўнік Аўдзей Л.М.

10.00 - 11.00 - Забаўляльна-пазнавальная гадзіна "Дазваляецца - забараняецца"

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказная: класны кіраўнік Рэзнік І.А.

11.00 - 13.00 - Грамадска-карысная праца

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі

                


21 кастрычніка

9.00 - 10.00 Конкурсная праграма “Мысліцелі"

Удзельнікі: 6- 9 класы

Адказныя: класны кіраўнік Траян І.М.

10.00 - 11.00 - Падарожжа па прафесіях ад “А” да “Я”

Удзельнікі: 2 - 5 класы

Адказная: класны кіраўнік Фалітар І.У.

11.00 - 13.00 - Грамадска-карысная праца

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі


 14 кастрычніка

9.00 - 10.00 - Конкурс «Восеньскі букет”

Удзельнікі: 2 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі

10.00 - 11.00 - Святочная праграма “Матуля мая дарагая!!!”

Удзельнікі: 2 - 9 класы

Адказная: адказная за ВР Паляшчук Л.М.

11.00 - 13.00 - Паседжанне савета вучнёўскага самакіравання

Удзельнікі: члены савета вучнёўскага самакіравання

Адказныя: адказная за ВР Паляшчук Л.М.

           


 7 кастрычніка

Дзень здароўя

9.00 - 10.00 - Першынства школы па баскетболу

Удзельнікі: 7 - 9 класы

Адказны: настаўнік фізічнай культуры Уласевіч М.М.

10.00 - 11.00 - Спартыўная віктарына

Удзельнікі: 2 - 6 класы

Адказная: класны кіраўнік Аўдзей Л.М.

11.00 - 13.00 - Грамадска-карысная праца.

Удзельнікі: 2 - 9 класы

Адказныя: классныя кіраўнікі

             


30 верасня

9.00 - 11.00 - Акцыя "Сцяжынка ў дом адзіноты"

Удзельнікі: 2 -8 класы

Адказная: адказная за работу з піянерамі Траян І.Л.

11.00 - 13.00 - Віншавальная праграма “Настаўнік - прафесія вечная”

Удзельнікі: 2 - 9 класы

Адказная: адказная за ВР Паляшчук Л.М.

                


23 верасня

9.00 - 10.00 - Брэйн-рынг “Свет вакол мяне”

Удзельнікі: 7 - 9 класы

Адказная: класны кіраўнік Чабатар Н.К.

10.00 - 11.00 - Забаўляльна-гульнёвая праграма “Школа сабрала сяброў”

Удзельнікі: 2 - 6 класы

Адказная: класны кіраўнік Траян І.М.

11.00 - 12.00 - Арганізацыйны збор атрада ЮІР

Удзельнікі: члены ЮІР

Адказная: настаўнік АБЖ    Аўдзей Л.М.

  

  


16

верасня

09.00 -10.00  - Завочнае падарожжа “Ад коласа да каравая””  

 Удзельнікі: 7-9 класы      

Адказная: класны кіраўнік Сельвановіч Т.Ф.

10.00 -11.00  Конкурс малюнкаў “Мы малюем шчаслівае жыццё”

Удзельнікі: 1 - 6 класы

Адказны: класны кіраўнік Турэйка Т.І.

11.00 -12.00 - Грамадска-карысная праца

Удзельнікі: 3 - 9 класы

Адказныя: класныя кіраўнікі 

  

  

  

  

  


10 ВЕРАСНЯ

Дзень здароўя

 10.00 -11.00 -  Лёгкаатлетычныя спаборніцтвы

                                        “Вясёлы стадыён”,

                            прысвечаныя пачатку навучальнага года

Удзельнікі: 2 – 9 класы

 Адказныя: класныя кіраўнікі Фалітар І.У., Рэзнік І.А.

 11.00 -12.00  - “Ваша пытанне. Наш адказ!”    кансультацыі   для бацькоў

 Адказныя: класныя кіраўнікі 

  

  

  

                                          


2 верасня

Дзень беларускага пісьменства

10.00 -11.00     Літаратурная выстава « Промні асветніцтва”

Удзельнікі: вучні 2-9 класаў

Адказныя: бібліятэкар Дронец А.І.

11.00 - 12.00 Завочнае падарожжа па гарада  сталіцах пісьменства

                             да Дня    беларускага пісьменства

Удзельнікі:   2- 9 класы

Адказны: адказная за ВР Паляшчук Л.М.

  

  

  

   Гэты субботні дзень даў  магчымасць звярнуцца да вытокаў нацыянальнай культуры беларускага народа, падкрэсліць цесную ўзаемасувязь і адзінства славянскіх культурных традыцый. У час мерапрыемстваў да вучняў была даведзена інфармацыя аб святкаванні 500-годдзя беларускага кнігадрукавання.

Комментарии:
Оставлять комментарии могут только авторизованные посетители.